دکوراسیون داخلی با گیاهان

mohandesnic_design5

استفاده از گیاهان و قرار دادن آن ها به صورت خلاقانه و متفاوت، در دکوراسیون فضای خانه تحولی عظیم ایجاد می کند.گیاهان به دلیل دارا بودن رنگ سبز طبیعی، فضای اطراف خود را شاداب و نگاه ها را به سمت خود جذب می کنند. امکان ندارد در یک فضا گیاه سبزی وجود داشته باشد و توجه افراد را جلب نکند. زمانی که گیاهان آپارتمانی در فضای داخلی خانه جای می گیرند، با خود شادابی و انرژی زیادی را به همراه می‌آورند. چه خوب است که نگهداری از گیاهان همراه با اطلاعات و دانش کافی در مورد نحوه مراقبت از آنها باشد تا سلامت گل و گیاهان نیز تامین شود.

نگهداری از گیاهان آپارتمانی در زندگی پرمشغله ی شهری می تواند برای مدتی کوتاهی استرس و اضطراب را از شما دور کند. انواع گیاهان آپارتمانی می توانند به گونه های مختلف در گوشه و کنار دکوراسیون منزل شما جای گیرند.

ساده ترین ایده ای که با کمک آن می توانید جلوه ی متفاوتی به فضای دکوراسیون خود ببخشید قرار دادن گروه مختلفی ازگیاهان آپارتمانی در کنار هم در گوشه ای از فضای دکوراسیون تان مانند یک جنگل کوچک می باشد. 

استفاده از یک استند خاص در فضای دکوراسیون شما می تواند جلوه ی منحصر به فردی را برای دکوراسیون شما ایجاد کند. استندها نه تنها می توانند جلوه ی گیاهان آپارتمانی شما را دو چندان کند بلکه می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو در گوشه و کنار فضای دکوراسیون تان جلوه گری کند.

شاید گلدان های آویزی گذشته را به یاد داشته باشید این گلدان ها  جلوه ی خاصی به فضای داخلی خانه می بخشند. می توانید از همان ماهیت گلدان های آویزی گذشته به شکل مدرن در دکوراسیون داخلیخود استفاده کنید کافی است کمی خلاقیت را چاشنی این ایده ی ساده و نوستالژیک کنید.

2 thoughts on “دکوراسیون داخلی با گیاهان

  1. علی رضا مرعشی says:

    محوطه سازی با بسته های کاکتوس. از جنس. نوتو. جنیتو

  2. Pingback: طراح و مجری فضای سبز ویلای خود باشیم - باغ گل اینترنتی مهندس نیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *