معرفی محصولات گیلدا

خاک برگ گیلدا

 در این مقاله قصد داریم تا با معرفی کامل محصولات گیلدا شما را با یکی از بهترین برندهای فعال در زمینه کشاورزی آشنا کنیم.  گیلدا نزدیک به ده سال است که در زمینه‌ تولید نهاده های کشاورزی تحقیق و فعالیت می‌نماید.
تحقیقات تخصصی انجام‌شده توسط متخصصان این برند، باعث تولید محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا شده است. محصولات گیلدا علاوه بر استفاده در بخش کشاورزی، برای پرورش و رشد گیاهان خانگی بسیار مفید و مناسب هستند. استفاده از این محصولات سلامتی و شادابی بیشتری به گیاهان شما خواهد بخشید.

برای خرید ماسک تنفسی اینجا کلیک کنید!

برای خرید آبپاش پاش دستی با تریگر ایرانی اینجا کلیک کنید!

 1. کود ورمی کمپوست گیلدا

  داشتن گیاهی سالم و زیبا نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد. این مراقبت‌ها با توجه به نوع گیاه متفاوت می باشد و می بایست برای هر گیاه اقدامات مخصوص به آن صورت گیرد. انتخاب کود مناسب ، امری مهم و بسیار ضروری برای گیاهان محسوب می‌شود. زمان حفظ آب، رسیدن هوا به ریشه‌ ، تغذیه گیاه و مقابله با آفات و بیماری به نوع خاک و کود بستگی دارد که برای این منظور محصولات زیاد و متنوعی در بازار عرضه می شود.

  از سوی دیگر مهم ترین معضل در کشاورزی ، بحران کم آبی است. اصولی ترین راهکار برای مقابله با بحران کم آبی استفاده از کودهای آلی به ویژه ورمی کمپوست (Vermicompost) می باشد.  
  این کود بیولوژیک علاوه بر اینکه رطوبت را از خاک و هوا جذب می‌کند ، حاوی عناصر ماکرو و میکرو می باشد که ارگانیک و بدون بو است. کود ورمی کمپوست گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های یک، هفت و بیست کیلویی قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود ورمی کمپوست گیلدا

  خرید کود ورمی کمپوست گیلدا بسته 1 کیلوگرمی
  کود ورمی کمپوست گیلدا بسته 1 کیلوگرمی

   

 2. خاک و کود آماده کاشت گیلدا

  یکی از مهمترین مسائل نگهداری و مراقبت از گیاهان آپارتمانی انتخاب خاکی مناسب می باشد که گیاه بتواند در آن به خوبی رشد نماید، زیرا گیاهان آب و غذای مورد نیاز خود را از طریق ریشه و از خاکی که در آن کاشته شده اند جذب می کنند. فرمولاسیون این خاک با استفاده از تجارب کارشناسان کشاورزی شرکت انوشه آراب و بر اساس مقادیر مورد نیاز گیاه از انواع خاک ها، مواد آلی و کود استاندارد ورمی کمپوست گیلدا تهیه شده است. به نحوی که حداقل برای یک سال پاسخگوی نیاز گیاهان آپارتمانی به صورت عمومی باشد.

  بعد از کاشت گیاه در خاک و کود آماده کاشت  گیلدا، گیاه هیچگونه نیازی به کود های شیمیایی و ترکیب و اضافه نمودن خاک های دیگر ندارند و توصیه می شود این خاک را با خاک های دیگر ترکیب نکنید زیرا میزان درصد عناصر تشکیل دهنده خاک تغییر کرده و نتیجه مطلوب حاصل نمی گردد.
  خاک و کود آماده کاشت گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4، 11 و 30 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک و کود آماده کاشت گیلدا

  خرید خاک و کود آماده کاشت گیلدا 4 لیتری
  خاک و کود آماده کاشت گیلدا 4 لیتری

   

 3. خاک کاکتوس گیلدا

  کاکتوس‌ها گیاهانی زیبا هستند که در مقایسه با سایر گیاهان، مقاوم ترند و نیاز به مراقبت چندان زیادی ندارند. بسیاری از افراد از ماسه به‌عنوان خاک این گیاهان استفاده می‎‌کنند که کاری نادرست است. زیرا ماسه مواد غذایی مناسبی در اختیار گیاه قرار نمی‎‌دهد و رشد گیاه را بسیار کند خواهد کرد.
  کاکتوس به خاکی نیاز دارد که به ‌راحتی رطوبت را جذب کرده و مدت‌زمان زیادی آن را در خود نگه ندارد. نگهداری طولانی مدت رطوبت در خاک باعث پوسیدگی و از بین رفتن ریشه می شود. خاک این گیاه باید هوای موردنیاز را در اختیار ریشه‌ی گیاه قرار دهد.
   خاک کاکتوس گیلدا ترکیب بسیار خوبی برای رشد و نمو کاکتوس‌ها داشته و هر آنچه را که کاکتوس نیاز دارد در اختیارش قرار می‌دهد. این محصول بدون هرگونه آفت عرضه می‌شود و برای رشد بهتر گیاه توسط کود ورمی کمپوست استاندارد و ارگانیک گیلدا غنی شده است.
  خاک کاکتوس گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 1 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک کاکتوس گیلدا

  خرید خاک کاکتوس گیلدا
  خاک کاکتوس گیلدا

   

 4. خاک بونسای گیلدا

  نوع خاک و گلدان بونسای اهمیت زیادی دارد. نوع خاک این گیاهان با خاک‌های معمولی متفاوت است. این خاک باید دارای خاصیت زهکشی خوبی بوده و مواد غذایی موردنیاز گیاه را تامین کند.

  خاک بونسای گیلدا عاری از هرگونه علف‌های هرز بوده و آب و مواد غذایی مورد نیاز را به شکلی مطلوب در اختیار بونسای قرار می‌دهد. این خاک کاملا ارگانیک بوده و برای زهکشی خاک بسیار مناسب است.
  خاک بونسای گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک بونسای گیلدا

  خرید خاک بونسای گیلدا
  خاک بونسای گیلدا

   

 5. خاک تراریوم گیلدا

  خاک تراریوم (Terrarium) گیلدا توسط کود استاندارد و ارگانیک ورمی کمپوست گیلدا غنی شده و برای پرورش گیاهان داخل تراریوم بسیار مناسب است.

  خاک تراریوم گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک تراریوم گیلدا

  خرید خاک تراریوم گیلدا
  خاک تراریوم گیلدا

   

 6. خاک بنفشه آفریقایی گیلدا

  این محصول کاملا مناسب پرورش و نگهداری بنفشه‌ آفریقایی می باشد. این خاک توسط کود استاندارد و ارگانیک ورمی کمپوست گیلدا غنی‌شده است و بستری بسیار مناسب برای گیاه بنفشه‌ی آفریقایی محسوب می‌شود.

  خاک بنفشه آفریقایی گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک بنفشه آفریقایی گیلدا

  خرید خاک بنفشه آفریقایی گیلدا
  خاک بنفشه آفریقایی گیلدا

   

 7. خاک ارکیده گیلدا

  یکی از مسائل مهم در نگهداری ارکیده انتخاب خاک خوب و مناسب است که گیاه بتواند در آن به خوبی و با کمترین مشکلات رشد کند. ریشه های ارکیده نسبت به سایر گل ها به هوای بیشتری نیاز دارند و خاک معمولی گلدان نمیتواند این هوادهی را برای ریشه ها فراهم نماید بنابراین باید از یک خاک سست تر و منافذ بیشتر برای کاشت و نگهداری ارکیده استفاده کرد. خاک ارکیده گیلدا ترکیبی از تمامی عناصر مورد نیاز ریشه گیاه ارکیده می باشد و نیاز غذایی و شرایط محیطی ارکیده شما را تامین می نماید.

  خاک ارکیده گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک ارکیده گیلدا

  خرید خاک ارکیده گیلدا
  خاک ارکیده گیلدا

   

 8. خاک سبزی کاری گیلدا

  پرورش سبزیجات خانگی در محیط خانه، کاری بسیار جذاب است. به علت اینکه این محصولات توسط شما پرورش پیدا کرده‌اند ازلحاظ سلامت و تازگی کاملا قابل‌اطمینان هستند و همچنین عطر و طمع متفاوتی خواهند یافت.

  پرورش این گیاهان کار سختی نیست و برای شروع کار باید از خاکی مناسب استفاده کنید. این خاک باید عاری از هرگونه آلودگی بوده و مواد غذایی موردنیاز را در اختیار گیاه قرار دهد. این خاک کاملا بدون بو بوده وبه صورت ارگانیک تهیه می‌گردد.
  خاک سبزی کاری گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 و 12 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک سبزی کاری گیلدا

  خرید خاک سبزی کاری گیلدا
  خرید خاک سبزی کاری گیلدا

   

 9. کوکولیت (خاک هلندی) گیلدا

  کوکولیت (خاک هلندی) ترکیبی از کوکوپیت ، پرلیت و ورمی کمپوست می باشد که در ایران به خاک هلندی معروف شده است. این ترکیب جهت سبک سازی ، تقویت و تامین رطوبت خاک گلدان استفاده می گردد.

  ترکیب کوکوپیت و پرلیت نقشی در تقویت گیاه ندارند و گیلدا به لحاظ تامین مواد غذایی گیاه در این محصول به مقدار لازم کود ورمی کمپوست استاندارد گیلدا را به ترکیب اضافه نموده است.
  استفاده از این محصول در گلدان گیاهان آپارتمانی علاوه بر سبک سازی و تامین رطوبت باعث تقویت گیاه نیز می گردد.
  کوکولیت گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 و 10 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کوکولیت گیلدا

  خرید کوکولیت گیلدا
  کوکولیت گیلدا

   

 10. خاک برگ گیلدا

  خاک برگ (کمپوست گیاهی) از برگ و بقایای گیاهی  مرطوب و انباشته شده که بر اثر فعالیت باکتری ها، پوسیده و به رنگ قهوه ای تیره تبدیل شده است بدست می آید. خاک برگ در ترکیب خاک به منظور سبک سازی بافت خاک، ایجاد زهکش مناسب، تامین عناصر غذایی ماکرو و میکرو گیاهی استفاده می گردد.

  بقایای گیاهی خاک برگ گیلدا بر اثر گذران زمان (حداقل 3 الی 4 سال) به کمپوست تبدیل شده است و در تولید این محصول از هیچ گونه مواد شیمیایی و آهک استفاده نشده است و خاک برگ گیلدا کاملا ارگانیک و عاری از عناصر شیمیایی مضر برای خاک می باشد.
  خاک برگ گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 و 12 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید خاک برگ گیلدا

  خرید خاک برگ گیلدا 4 لیتری
  خاک برگ گیلدا 4 لیتری

   

 11. پرلیت گیلدا

  پرلیت را معمولا با خاک مخلوط می‌کنند. استفاده از پرلیت در خاک باعث افزایش تخلخل خاک می‌گردد. بالا رفتن میزان تخلخل به معنی بهبود تبادل هوا با ریشه‌ی گیاه است که موجب رشد بهتر آن خواهد شد. پرلیت ویژگی مهم دیگری دارد و آن کمک به نگهداری رطوبت در خاک است.

  این محصول جاذب آب بوده و می‌تواند آب زیادی را در خود نگه دارد. ازاینرو گیاه برای مدت‌ زمانی طولانی‌تر آب موردنیاز خود را در اختیار داشته و خاک آن مرطوب خواهد ماند. این محصول خاصیت خنثی و متمایل به اسیدی دارد و برای ریشه‌ گیاهان مناسب است.
  پرلیت گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2 و 4 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید پرلیت گیلدا

  خرید پرلیت گیلدا 4 لیتری
  پرلیت گیلدا 4 لیتری

   

 12. کوکوپیت گیلدا

  کوکوپیت (Coco Peat) یکی از گونه‌های مواد افزودنی به خاک محسوب می‌شود و از الیاف پوسته نارگیل تولید می‌گردد. کوکوپیت وزن بسیار کمی دارد و افزودن آن به خاک باعث افزایش تخلخل خاک می‌شود؛ ازاین‌رو آب و هوای موردنیاز گیاه بخوبی در اختیار ریشه قرارگرفته و رشد گیاه بهبود می‌یابد.

  ویژگی دیگر کوکوپیت، قابلیت جذب آب بالای آن است. این ویژگی باعث می‌شود تا خاک گیاه برای مدت‌زمان بیشتری رطوبت خود را حفظ کند.  همچنین ساختار الیافی کوکوپیت باعث میگردد ریشه گیاه رشد و حرکت بهتری در خاک داشته باشد. افزودن کوکوپیت به خاک باعث افزایش مقاومت خاک در برابر رشد قارچ و باکتری می‌شود.
  کوکوپیت گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2 و 4 لیتری و قالبی بزرگ و کوچک قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کوکوپیت گیلدا

  خرید کوکوپیت گیلدا 4 لیتری
  کوکوپیت گیلدا 4 لیتری

   

 13. پیت ماس گیلدا

  در پیت حاصل از خزه اسفاگنوم نوعی ضد قارچ طبیعی وجود دارد که می توان از بیماری گیاه جلوگیری نماید و سرشار از عناصری است که در بافت گیاهان به کار می رود مانند فسفر، پتاسیم و نیتروژن لذا پیت ماس گیلدا به عنوان یک مکمل کود گیاهی به کار برده می شود. اغلب پیت ماس ها دارای وزن کمی هستند و تا 20 برابر وزن خود آب جذب می نمایند و ظرفیت نگهداری آب و مواد غذایی قابل قبولی دارند.

  pH در پیت موس ها متفاوت ولی در محدوده خنثی و کمی اسیدی است پیت ماس بستری مناسب برای کشت بذر است و به علت دارا بودن مواد آلی باعث بهبود کیفیت خاک می شود.
  پیت ماس گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید پیت ماس گیلدا

  خرید پیت ماس گیلدا
  پیت ماس گیلدا

   

 14. الیاف گیاهی گیلدا

  الیاف گیاهی در تولید محصولات هیدروپونیک به عنوان بستر خنثی و یا جهت سبک سازی خاک استفاده می گردد. متداول ترین الیاف گیاهی در ایران کوکوپیت می باشد که از الیاف میوه نارگیل تهیه می گردد. کوکوپیت صد در صد وارداتی بوده و امکان تولید این محصول در کشور وجود ندارد.

  کارشناسان و متخصصان گیلدا پس از تحقیق و فعالیت بسیار جهت معرفی محصول جایگزین کوکوپیت موفق به تولید انبوه الیاف گیاهی از منابع داخلی شده اند که به جرات می توان ادعا کرد که عملکرد بهتری از کوکوپیت دارد.
  این الیاف کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و قابلیت جذب آب بسیار بالایی دارند و pH آن نیز در محدوده خنثی می باشد. عمده مصرف الیاف گیاهی گیلدا در سبک سازی خاک گلدان ها آپارتمانی ، تهیه بستر نشا کاری و قلمه زنی و بستر کشت هیدروپونیک می باشد.
  الیاف گیاهی گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید الیاف گیاهی گیلدا

  خرید الیاف گیاهی گیلدا
  الیاف گیاهی گیلدا

   

 15. مالچ گیلدا

  کاربرد مالچ ها موضوع جدیدی نیست. در واقع کاشف اصلی این روش خود طبیعت است. در جنگل شاخ و برگ ها از درختان بزرگ جدا شده و به زمین می افتند و به همراه دیگر بقایای گیاهی به مالچ (خاک پوش) و سپس کمپوست تبدیل می شوند. در واقع این پوشش به عنوان لباس زمین خواهد بود و با تشکیل یک لایه طبیعی روی سطح خاک، از گیاه در برابر علف های هرز، سرما و خشکی محافظت می نماید.

  مالچ گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 و 50 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید مالچ گیلدا

  خرید مالچ گیلدا
  مالچ گیاهی گیلدا

   

 16. کود گاوی گیلدا

  کود حیوانی برخلاف کودهای شیمیایی اثرات یک جانبه نبوده بلکه از یک طرف کمک بر تامین مواد غذایی را نموده و از طرف دیگر خصوصیات فیزیکی خاک را نیز اصلاح مینماید. درصد ازت کود گاوی بیشتر از کود گوسفندی و کود مرغی است همچنین گاو مقدار زیادی علف می خورد که آنها را خوب جویده و خرد می کند ، سیستم گوارش گاو کارایی بیشتری نسبت به اسب،گوسفند و مرغ در هضم غذا دارد و در نتیجه کود گاوی بذر علف هرز کمتری دارد.

   علاوه بر این پوسیدگی کود گاوی سبب می شود که از میزان بذر علفهای هرز و آلودگی به امراض و حشرات نیز کاسته شود. آزاد سازی عناصر غذایی از کود گاوی تا میزان ۵۰ % ممکن است بیش از ۱۸ هفته طول بکشد.
  کود گاوی گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 4 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود گاوی گیلدا

  خرید کود گاوی گیلدا
  کود گاوی گیلدا

   

 17. پوکه لیکا گیلدا

  این محصول فواید زیادی داشته و کمک زیادی به رشد گیاهان می‌نماید. این پوکه از مواد معدنی تشکیل می‌شود و قابلیت جذب آب خوبی دارد و می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای زهکشی کف گلدان باشد. اگر از پوکه لیکا در کف گلدان و به‌منظور زهکشی استفاده کنید مانع از سرریز شدن آب اضافی از لبه‌ی گلدان می‌شود و با جذب آب در خود آب کافی را در اختیار ریشه‌ گیاه قرار می‌دهد.

  استفاده از این محصول در سطح خاک علاوه بر زیبایی گلدان باعث می‌شود تا خاک مدت‌زمان بیشتری رطوبت خود را حفظ کند. شما می‌توانید با ترکیب لیکا در خاک میزان تخلخل خاک را بالا ببرید و با این کار موجب بهبود آب‌رسانی و هوادهی به ریشه‌ی گیاه شوید.
  پوکه لیکا گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در بسته های 2.5، 5 و 50 لیتری قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید پوکه لیکا گیلدا

  خرید پوکه لیکا و گیلدا 2.5 لیتری
  پوکه لیکا و گیلدا 2.5 لیتری

   

 18. کارت زرد چسبنده حشرات گیلدا

  ‌کارت زرد چسبنده با طول موج رنگی که ایجاد میکنند میتوانند حشرات را به سمت خود جلب کرده و موجب چسبیدن آفات به سطح کارت ها شوند از این کارت ها میتوان برای کنترل آفاتی نظیر سفید بالک ها، پشه های خاکی، مگس های مینوز، شته های بالدار، مگس قارچ،زنجرک ها و پسیل ها استفاده کرد.

  کارت زرد چسبنده حشرات گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کارت زرد چسبنده حشرات گیلدا

  خرید کارت زرد چسبنده جلب کننده حشرات گیلدا
  کارت زرد چسبنده جلب کننده حشرات گیلدا

   

 19. کارت آبی چسبنده حشرات گیلدا

  ‌کارت آبی چسبنده با طول موج رنگی که ایجاد میکنند میتوانند حشرات را به سمت خود جلب کرده و موجب چسبیدن آفات به سطح کارت ها شوند از این کارت ها میتوان برای کنترل آفاتی نظیر سفید بالک ها، پشه های خاکی، مگس های مینوز، شته های بالدار، مگس قارچ،زنجرک ها و پسیل ها استفاده کرد.

  کارت آبی چسبنده حشرات گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کارت آبی چسبنده حشرات گیلدا

  کارت آبی چسبنده جلب کننده حشرات گیلدا
  کارت آبی چسبنده جلب کننده حشرات گیلدا

   

 20. کود NPK سه بیست + 20-20-20 گیلدا

  کود سه بیست گیلدا توسط شرکت «زیگلر آلمان» تولید و توسط شرکت «گیلدا» عرضه می‌گردد. این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان نظیر نیتروژن، فسفر و پتاسیم، هر یک با غلظت ۲۰% می‌باشد که در تمام مراحل رشد گیاه قابل مصرف بوده و سبب افزایش کمی و کیفی رشد، گلدهی و محصول می‌گردد. علاوه بر این سایر عناصر كم مصرف نظیر بور، مس، آهن، منگنز، مولیبدن و روی به صورت کلات(EDTA) در این کود گنجانده شده است که با وجود ۲ درصد منیزیم یک کود کامل به شمار می‌رود. همچنین این محصول به جهت کاهش اثر تنش های محیطی، مقاوم سازی و رشد مطلوب گیاه حاوی اسیدهای آمینه ضروری می‌باشد که موجب تحریک رشد گیاه شده و سبزینگی و جذب سایر عناصر توسط گیاه را افزایش داده و از کمبود های تغذیه ای جلوگیری می نماید.

  کود سه بیست گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود NPK سه بیست + 20-20-20 گیلدا

  خرید کود NPK سه بیست + 20-20-20 گیلدا
  کود NPK سه بیست + 20-20-20 گیلدا

   

 21. کود مخصوص گیاهان آپارتمانی گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از 13 عنصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان جهت رشد، گل‌دهی و تقویت عمومی می باشد که بخش قابل توجهی از آن را کود NPK تشکیل داده است. علاوه بر این، عناصر دیگر و مواد آلی جهت تامین نیاز های دیگر گیاه نیز در این کود افزوده شده است مانند آهن، روی، منگنز، مولیبدن، مس و…

  کود مخصوص گیاهان آپارتمانی گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود مخصوص گیاهان آپارتمانی گیلدا

  خرید کود مخصوص گیاهان آپارتمانی گیلدا
  کود مخصوص گیاهان آپارتمانی گیلدا

   

 22. کود افزایش سبزینگی آهن گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان جهت سبزینگی و تقویت عمومی می باشد که بخش قابل توجهی از آن را کود کلات آهن 10% تشکل داده است.

  علاوه بر این 8 عنصر دیگر و مواد آلی جهت تامین نیاز های دیگر گیاه نیز در این کود افزوده شده است مانند نیتروژن، پتاسیم، روی، مس، منگنز و…
  علائم کمبود آهن: اثر کمبود آهن در خاک گیاهان کاملا مشهود است، برگهای جوان زرد میشوند ولی رگبرگها سبز باقی می مانند و در کمبود آهن شدید رشد متوقف و ریزش برگها شروع می شود.
  کود افزایش سبزینگی آهن گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود افزایش سبزینگی آهن گیلدا

  خرید کود افزایش سبزینگی آهن 10% گیلدا
  کود افزایش سبزینگی آهن 10% گیلدا

   

 23. کود مخصوص ریشه زایی فسفر گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاه جهت ریشه زایی می باشد که در رشد، تولید ریشه های جدید و در کل رشد و سلامت گیاه نقش زیادی را دارا می باشند، بخش قابل توجهی از آن را کود فسفر قابل جذب 25% تشکیل داده است.

  علائم کمبود فسفر: در اثر کمبود فسفر در خاک رشد گیاه محدود شده و گیاه بسیار لاغر می شود برگها به رنگ سبز تیره مایل به آبی یا ارغوانی در می آیند و گاهی لکه ها و یا نوارهایی به همین رنگ بر روی پهنای برگ ظاهر می شود. علائم کمبود ابتدا در برگهای جوان سرشاخه ها به رنگ سبز طبیعی باقی می مانند. انتقال فسفر از برگ های پیر به برگهای جوان منجر به ریزش برگ های پیر میشود.
  کود مخصوص ریشه زایی فسفر گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود مخصوص ریشه زایی فسفر گیلدا

  خرید کود مخصوص ریشه زایی فسفر 25% گیلدا
  کود مخصوص ریشه زایی فسفر 25% گیلدا

   

 24. کود آنزیم های گیاهی پتاسیم گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاه جهت فعال کردن آنزیم های گیاهی می باشد که در رشد، تولید میوه و گلها نقش زیادی را دارا می باشند، بخش قابل توجهی از آن را کود پتاسیم قابل جذب 25% تشکیل داده است. علاوه بر این، جهت بهبود عملکرد محصول به میزان 5% نیتروژن نیز در این محصول ترکیب گردیده است.

  علائم کمبود پتاسیم: در اثر کمبود پتاسیم در خاک ابتدا کناره برگ های قدیمی گیاه زرد شده و بعد لکه های نکروزی یا همان مرگ سلول های روی برگ مشاهده می شود و همچنین در حاشیه برگها سوختگی شروع می شود که در نهایت به سمت داخل برگ کشیده خواهد شد. این کود باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر سرما، گرما، بیماری، بهبود رشد و جذب آب در گیاه می گردد.
  کود آنزیم های گیاهی پتاسیم گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود آنزیم های گیاهی پتاسیم گیلدا

  خرید کود آنزیم های گیاهی پتاسیم 25% گیلدا
  کود آنزیم های گیاهی پتاسیم 25% گیلدا
 25. کود مخصوص بونسای آهن گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز بونسای ها و درختچه های زینتی جهت سبزینگی و تقویت عمومی آنها می باشد که بخش قابل توجهی از آن را کود کلات آهن 12% تشکیل داده است. علاوه بر این جهت تامین نیاز های دیگر این گیاهان نیز در این کود افزوده شده است مانند نیتروژن، روی، منگنز و… 

  کود مخصوص بونسای آهن گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید کود مخصوص بونسای آهن گیلدا

  خرید کود مخصوص بونسای آهن 12% گیلدا
  کود مخصوص بونسای آهن 12% گیلدا
 26. قطره رشد گیلدا

  این کود حاوی عنصر نیتروژن مورد نیاز گیاهان جهت رشد و تقویت عمومی می باشد.

  ازت یا همان نیتروژن نقش بسیار مهمی در رشد رویشی و جوانه زدن گیاهان دارد. این عنصر بسیاری از فعالیت های متابولیکی گیاه را بهبود می بخشد و باعث سرسبزی و شادابی گیاه می شود.
  قطره رشد گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید قطره رشد گیلدا

  خرید قطره رشد گیلدا
  قطره رشد گیلدا

   

 27. قطره بامبو گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از 7 عنصر پرمصرف مورد نیاز گیاه بامبو جهت رشد و تقویت عمومی می باشد که بخش قابل توجهی از آن را کود NPK تشکیل داده است. علاوه بر این، عناصر دیگری جهت تامین نیاز های دیگر گیاه بامبو نیز در این کود افزوده شده است مانند روی، منگنز، منیزیم، مس و… ‌

  قطره بامبو گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید قطره بامبو گیلدا

  خرید قطره بامبو گیلدا
  قطره بامبو گیلدا

   

 28. قطره کاکتوس گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از 6 عنصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان کاکتوس جهت رشد، گل‌دهی و تقویت عمومی می باشد مانند: آهن، فسفر، نیتروژن، منگنز، مس و… ‌‌

  قطره کاکتوس گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید قطره کاکتوس گیلدا

  خرید قطره کاکتوس گیلدا
  قطره کاکتوس گیلدا

   

 29. قطره گلدهی گیلدا

  این کود حاوی نسبت متعادلی از 3 عنصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان جهت گل‌دهی و تقویت عمومی می باشد که بخش قابل توجهی از آن را کودهای نیتروژن، روی و بور تشکیل داده است. ‌

  قطره گلدهی گیلدا با کیفیت مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران قابل عرضه می باشد که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به خرید کنید. فروشگاه اینترنتی مهندس نیک با داشتن مجوزهای لازم از جمله اینماد و درگاه امن پرداخت بانک ملی، نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات گیلدا می باشد.

  لینک خرید قطره گلدهی گیلدا

  خرید قطره گلدهی گیلدا
  قطره گلدهی گیلدا

   برای ورود به گروه پرسش و پاسخ کانال تلگرام مهندس نیک کلیک کنید! (ورود با فیلتر شکن امکان پذیر است)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *