Skip to content
Search
Generic filters
Exact matches only

روش های ارسال کالا

روش های ارسال

عزیزانی که در شهر تهران هستند از طریق پیک مخصوص مهندس نیک بسته های خود را طی 3 روز کاری دریافت خواهند کرد. هزینه ارسال شهر تهران 35000 تومان می باشد که برای سفارش های بالای 300 هزار تومان رایگان می باشد.
اما ارسال بار برای سایر شهرها از جمله شهرهای دیگر استان تهران به صورت پس کرایه (هرینه ارسال با مشتری) می باشد. در ضمن سفارشات زیر 300 هزار تومان برای شهرستان ها به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی برای مصرف کننده و وبسایت مهندس نیک قابل ثبت نمی باشد.

پس کرایه چیست؟

همان‌طور که از نام پس کرایه مشخص است به سرویسی گفته می‌شود که هزینه‌ی خود را پس از ارائه‌ی خدمات دریافت می‌کند. خریدار می‌تواند هزینه‌ی ارسال کالای دریافتی را به صورت پول نقد یا از طریق دستگاه‌های کارت خوان به انبارداری یا سرویس های حمل بار پرداخت کند.

هزینه پس کرایه چیست ؟

هزینه‌ی پس کرایه معمولا بر اساس وزن کالای درخواستی شما و مسافت آن تا شهر مبدا محاسبه می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی از طریق انعقاد قرارداد با شرکت باربری، مرسولات خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند و شرکت مرسوله را به مشتری رسانده و هزینه‌ی ارسال را در مقصد از مشتری دریافت می‌کند.
به طور کلی پس کرایه برای یک قلم کالا ارزان قیمت مثلا 10 هزار تومان هیچ توجیه اقتصادی ندارد! و خرید شما باید حداقل بالای 300 هزار تومان باشد تا وقتی هزینه ارسال را در محل می پردازید برایتان توجیه اقتصادی داشته باشد.

دسته بندی محصولات
بستن